Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.H.J.G. Römers

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 20-08-2001 tot 30-06-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-2000 tot 19-08-2001.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Ondersteuner
Van 28-02-2021 tot 31-07-2021.
Deelnemer schrijfacties
Van 01-01-1998 tot 31-07-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBZWB:2018:2217

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2018:420

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:8446

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:7201

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:6752

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:6591

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:4416

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:4253

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:3314

Lezen
ECLI:NL:RBZWB:2017:2312

Lezen