Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. P.A. Charbon

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 30-01-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid raad van toezicht
Gestart op 18-11-2014.
Lid Geschillencommissie
Gestart op 01-01-2011.
Bestuurslid
Gestart op 01-10-2010.
Lid
Gestart op 01-01-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.