Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. C. Blankman

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 23-01-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2010 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 24-04-1996 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Regionaal College van Opzicht
Van 01-09-2010 tot 20-12-2018.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.