Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E. Pennink

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 04-04-2001 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2005 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 11-03-1997 tot 31-08-2005.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-1996 tot 10-03-1997.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-01-1996 tot 10-03-1997.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 02-04-2012 tot 30-06-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2021:5029

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4838

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3613

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:3483

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:1243

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9869

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11334

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:9156

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:8883

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:8884

Lezen