Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.C.W. Lange

Beroepsgegevens

Staatsraad Afd. Bestuursrechtspraak
Gestart op 01-04-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-10-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-10-2017 tot 31-03-2019.
Raadsheer
Van 01-06-2013 tot 30-09-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2012 tot 31-05-2013.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-05-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 21-12-2000 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-09-1996 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-1999 tot 20-12-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-12-1995 tot 30-09-1999.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1993 tot 30-11-1995.

Nevenbetrekkingen

National contactpoint and member of the Advisory Board of the FRiCoRe project
Gestart op 01-07-2019.
Raadsheer plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2016.
Docent
Gestart op 01-06-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Vice voorzitter
Van 25-09-2013 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RVS:2022:1490

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1432

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1367

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1361

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1350

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1362

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1274

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1276

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1275

Lezen
ECLI:NL:RVS:2022:1241

Lezen