Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. L. Verheij

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2018 tot 31-07-2021.
Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-03-2018.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2013 tot 31-03-2018.
President
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-10-2012 tot 31-12-2012.
Voorzitter van het bestuur
Van 01-01-2008 tot 30-09-2012.
Vice-president
Van 15-04-2002 tot 15-02-2006.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-04-2002 tot 13-01-2006.
Coördinerend vice-president
Van 11-12-1996 tot 14-04-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 25-02-1991 tot 14-04-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-07-1991 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 15-10-1991 tot 10-12-1996.
Rechter
Van 20-07-1987 tot 14-10-1991.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-11-1985 tot 19-07-1987.

Nevenbetrekkingen

Lid externe onafhankelijke klachtencommissie
Gestart op 01-04-2021.
Voorzitter Klachtencommissie
Gestart op 01-05-2019.
Voorzitter
Gestart op 01-04-2011.
Voorzitter externe onafhankelijke klachtencommissie
Gestart op 01-04-2021.
Voorzitter Klachtencommissie
Gestart op 01-05-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Raad van Advies
Van 01-09-2009 tot 12-03-2018.
Voorzitter
Van 19-05-2010 tot 27-03-2018.
Voorzitter Kerkenraad
Van 01-07-2016 tot 01-02-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2017:841

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:840

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:483

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:3206

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2015:1420

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:3829

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2014:8528

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:907

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2014:908

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2013:3792

Lezen