Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L.J. Bosch

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-06-2016.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-04-2013 tot 31-05-2016.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-03-2010 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-2009 tot 28-02-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-01-2007 tot 28-02-2010.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2003 tot 28-02-2009.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docente
Van 01-06-2016 tot 01-01-2021.
Docent Strafrecht
Van 01-12-2014 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:1019

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1020

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10802

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10769

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10650

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10013

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:10014

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9746

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9523

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9283

Lezen