Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. N. Cuvelier

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-09-2012 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2011 tot 31-08-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-03-2009 tot 31-08-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid Beklagcommissie
Gestart op 01-01-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid (coördinator vrouwenvoetbal)
Van 01-02-2015 tot 01-05-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2022:2334

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:2331

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2022:1255

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:11950

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:11944

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:11951

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:11947

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:11936

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:11932

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2021:8520

Lezen