Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.E. Schotte

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-10-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-10-2008 tot 30-09-2009.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2008 tot 30-09-2009.

Nevenbetrekkingen

Lid Commissie van Wijzen Herstel Toeslagen
Gestart op 01-05-2021.
Bestuurder stichting
Gestart op 01-05-2018.
Commissariaat
Gestart op 28-05-2014.
Statutair bestuurderschap
Gestart op 28-05-2014.
Vrijwilliger
Gestart op 01-05-2007.
Vakredacteur
Gestart op 01-09-2006.
Docent
Gestart op 01-11-2004.
Lid Commissie van Toezicht op de Arrestantenzorg (houden van toezicht op verzorging/bejegening arrestanten in politiecellen)
Gestart op 01-04-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Lid ouderraad
Van 01-09-2017 tot 01-09-2019.
Lid ouderraad
Van 01-09-2020 tot 01-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:6417
01-06-2018
ECLI:NL:RBDHA:2017:16468
12-04-2018
ECLI:NL:RBDHA:2017:16467
12-04-2018
ECLI:NL:RBDHA:2017:16466
12-04-2018
ECLI:NL:RBDHA:2017:16344
26-02-2018
ECLI:NL:RBDHA:2016:17177
08-01-2018
ECLI:NL:GHDHA:2017:3112
02-11-2017
ECLI:NL:RBDHA:2017:6973
26-06-2017
ECLI:NL:RBDHA:2017:4691
08-05-2017
ECLI:NL:RBDHA:2017:1297
14-02-2017