Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.S. Kahn

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 23-01-2009 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-05-2009.
Lid-jurist
Gestart op 01-09-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.