Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.M.P. van Alphen

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-2020 tot 31-12-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-04-2014 tot 31-12-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-11-2002 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 25-02-1994 tot 31-10-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 21-01-1997 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 21-01-1997 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-11-1992 tot 24-02-1994.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

(Gedelegeerd) Lid
Van 01-09-2012 tot 01-06-2017.
(Gedelegeerd) Lid
Van 01-09-2012 tot 01-01-2019.
Voorzitter College van Beroep voor de Examens
Van 01-05-2010 tot 01-01-2019.
Voorzitter Adviescommissie beroep en bezwaar
Van 01-01-2008 tot 01-01-2019.
Voorzitter Bezwarencommissie ACCU/Cap Gemini
Van 01-10-1999 tot 01-01-2019.
Voorzitter Commissie voor beroep- en bezwaarschriften
Van 01-03-1995 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:5313

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5314

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5226

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13521

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13290

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13280

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13281

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11072

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11040

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:11042

Lezen