Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.A. Rijperman

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2015 tot 31-01-2018.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-12-2014.
Raadsheer
Van 01-05-2009 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-04-2003 tot 30-04-2009.
Rechter
Van 30-09-1994 tot 31-03-2003.
Rechter
Van 15-10-1991 tot 29-09-1994.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 19-12-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 22-07-1991 tot 14-10-1991.
Rechter-plaatsvervanger
Van 03-07-1990 tot 14-10-1991.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:18

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2302

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1873

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:4378

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:905

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:565

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3717

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:3521

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2016:2720

Lezen