Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M. van Bruggen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-06-2014.

Historische beroepsgegevens

Gerechtsauditeur
Van 03-06-2013 tot 31-05-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 31-05-2014.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-05-2011 tot 31-12-2012.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-10-2007 tot 01-10-2010.

Nevenbetrekkingen

Lid klachtencommissie
Gestart op 01-09-2018.
Secretaris
Gestart op 01-09-2012.
Lid ouderraad
Gestart op 01-01-2022.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-01-2007 tot 01-01-2017.
Secretaris medezeggenschapsraad
Van 01-06-2015 tot 01-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2022:1221

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1222

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:1114

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2022:944

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:2196

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:2194

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:2131

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1541

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:1456

Lezen
ECLI:NL:RBOVE:2018:951

Lezen