Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. S.A. Boele

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-12-2007 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-09-2001 tot 30-11-2007.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 20-02-1999 tot 31-08-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid DSI Geschillencommissie
Gestart op 15-12-2017.
Lid Tuchtcommissie DSI
Gestart op 15-12-2017.
Bestuurder mr. S.A. Boele Praktijk B.V.
Gestart op 23-12-1998.
Bestuurder mr. S.A. Boele B.V.
Gestart op 24-03-1995.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. Kroonlid Hof van Discipline
Van 01-01-2003 tot 01-08-2017.
Arbiter bij NAI (nog niet actief)
Van 01-01-2011 tot 01-03-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:834

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2022:637

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2022:144

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2374

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2251

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:1823

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:352

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3193

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3086

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3070

Lezen