Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. B.F. Keulen

Beroepsgegevens

Advocaat-generaal
Gestart op 01-10-2017.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-09-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 20-11-2006 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 19-11-2006.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-07-1994 tot 15-04-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 08-09-1998 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid
Gestart op 01-08-2014.
Docent onderdeel rechtsmiddelen en cassatietechniek
Gestart op 01-06-2012.
Auteur div. publicaties
Gestart op 01-05-1990.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-12-2014 tot 01-10-2017.
Annotator
Van 10-07-2012 tot 01-10-2017.
Lid
Van 01-01-2011 tot 01-10-2017.
Adviseur
Van 01-05-2016 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:1004

Lezen
ECLI:NL:PHR:2022:143

Lezen
ECLI:NL:PHR:2022:38

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:3574

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:2726

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:818

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:545

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:381

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:372

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:264

Lezen