Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H.J. Deuring

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-08-2006 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 23-12-2004 tot 31-07-2006.
Vice-president
Van 01-09-2002 tot 31-07-2006.
Rechter
Van 01-12-1994 tot 31-08-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Militair lid
Van 25-06-1993 tot 24-06-1998.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-09-1993 tot 30-11-1994.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-1992 tot 30-11-1994.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter regionale klachtencommissie Midden-Nederland
Gestart op 01-07-2021.
Voorzitter Klachtencommissie
Gestart op 01-09-2011.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 01-03-2010.

Historische nevenbetrekkingen

Vice-voorzitter Klachtencommissie
Van 15-03-2008 tot 01-07-2016.
Voorzitter klachtencommissie
Van 19-04-2006 tot 01-04-2017.
Lid
Van 28-09-2011 tot 31-12-2017.
Lid
Van 28-09-2011 tot 31-12-2018.
Voorzitterschap BOPZ klachtencommissie Altrecht
Van 01-07-2016 tot 31-12-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:4924

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3706

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3620

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3603

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3607

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11624

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:11623

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8357

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4348

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:3743

Lezen