Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. K. van der Meijde

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2007 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2007 tot 22-04-2009.
Rechter
Van 01-09-2002 tot 30-09-2007.
Gerechtsauditeur
Van 19-09-2001 tot 31-08-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 19-09-2001 tot 31-08-2002.

Nevenbetrekkingen

Correspondent Kluwer
Gestart op 01-08-2005.
Auteur handboek strafzaken en correspondent
Gestart op 01-01-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:128

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3788

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2021:3681

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2023

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2024

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1831

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1779

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1052

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:569

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:562

Lezen