Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. H.M. Ten Haaft

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-11-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 10-08-1998 tot 06-01-2005.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid (secretaris van 27/5/2005 tot 1/4/2009)
Gestart op 28-05-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBSGR:2011:BU3385

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BV0517

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2011:BX0033

Lezen
ECLI:NL:RBMID:2010:BP9883

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2012:BW4373

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2010:BM5267

Lezen
ECLI:NL:RBSGR:2012:BX2377

Lezen
ECLI:NL:RBDOR:2010:BM6399

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2012:BW4370

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BR6419

Lezen