Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. A.F. Salomons

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 13-10-1999 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-12-1995 tot 31-07-1999.

Nevenbetrekkingen

Directeur College of Law
Gestart op 01-01-2014.
Juridisch advies en postacademisch onderwijs (freelance)
Gestart op 15-02-2012.
Secretaris van het bestuur
Gestart op 01-01-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.