Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.M. van der Bas

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 24-06-2005 tot 31-12-2012.
Plaatsvervangend advocaat-generaal
Van 01-04-2003 tot 24-06-2005.
Officier van Justitie
Van 01-01-1999 tot 31-10-2003.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-01-1998 tot 31-12-1998.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1990 tot 30-09-1996.

Nevenbetrekkingen

Secretaris
Gestart op 01-03-2010.
docent
Gestart op 01-06-2003.
Lid Commissie van Toezicht
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.