Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. J.M. van Wegen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2002 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-10-1996 tot 31-08-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 09-11-2000 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 16-01-1995 tot 30-09-1996.

Nevenbetrekkingen

Lid van de reglementencommissie
Gestart op 14-12-2019.
Lid dopingkamer commissie van beroep van het instituut Sportrechtspraak
Gestart op 27-08-2013.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2006.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2021:5789

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2021:4181

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:3380

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2859

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:9876

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:6612

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:4986

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2014:6820

Lezen
ECLI:NL:RVS:2011:BU7033

Lezen
ECLI:NL:RVS:2010:BO4232

Lezen