Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. R.A. Dudok van Heel

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-07-2017.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-06-2017.
Rechter
Van 01-08-2008 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2007 tot 31-07-2008.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-05-2022.
Voorzitter
Gestart op 01-02-2022.
Arbiter
Gestart op 27-05-2021.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 18-03-2015.
Secretaris bestuur
Gestart op 26-03-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter Commissie van Toezicht
Van 01-09-2010 tot 31-05-2016.
Algemeen lid bestuur
Van 04-10-2016 tot 30-06-2021.
Secretaris
Van 04-10-2016 tot 26-03-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBAMS:2022:1466
24-03-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:1239
16-03-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:1089
09-03-2022
ECLI:NL:RBAMS:2022:129
14-01-2022
ECLI:NL:RBAMS:2021:6920
30-11-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:5117
15-09-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:5058
14-09-2021
ECLI:NL:RBAMS:2021:4308
18-08-2021
ECLI:NL:RBAMS:2016:9968
21-06-2018
ECLI:NL:RBAMS:2018:3675
29-05-2018