Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. R.D. Vriesendorp

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-08-2005 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter van de Licentiecommissie betaald voetbal
Gestart op 01-06-2011.
Arbiter
Gestart op 01-01-2011.
Lid van de Commissie Schuldsaneringsmonitor
Gestart op 12-10-2010.
Redacteur
Gestart op 01-01-1995.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-1992.
Docent
Gestart op 01-01-1990.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2011:BP7959

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2010:BN6908

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2010:BN6930

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2011:BP7929

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2010:BM3065

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2010:BM9456

Lezen