Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.S.I. van Delden

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-02-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-04-2014 tot 31-01-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2014.
Rechter
Van 01-10-2009 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-05-2002 tot 31-12-2006.
Gerechtsauditeur
Van 01-10-2001 tot 30-04-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-10-2001 tot 30-04-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 03-02-1999 tot 30-09-2001.
Gerechtsauditeur
Van 31-10-1997 tot 02-02-1999.

Nevenbetrekkingen

SSR Docent
Gestart op 01-04-2015.
Auter losbladig wetboek van strafrecht en strafvordering
Gestart op 01-10-2012.

Historische nevenbetrekkingen

Medewerker Nederlandse Jurisprudentie
Van 30-09-1994 tot 01-01-2018.
Lid Raad van Commissarissen Fivoor en Lid Raad van Toezicht Tbs inrichting De Kijvelanden
Van 01-04-2018 tot 01-01-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2022:712

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2459

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2458

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2456

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2455

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2460

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2457

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2021:2295

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1225

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1171

Lezen