Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. F.W. Bleichrodt

Beroepsgegevens

Procureur-generaal
Gestart op 01-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Advocaat-generaal
Van 01-09-2013 tot 31-08-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-07-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 09-01-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid raad van Advies
Gestart op 01-09-2021.
Lid comité van aanbeveling
Gestart op 01-01-2017.
Docent
Gestart op 01-10-2016.
Lid commissie van beroep betaald voetbal
Gestart op 01-01-2015.
Docent Voortgezette opleiding advocatuur
Gestart op 01-01-2014.
Hoogleraar straf-en strafprocesrecht
Gestart op 01-09-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Lid commissie seksuele intimidatie
Van 01-01-2016 tot 01-09-2021.
Voorzitter redactie Sancties
Van 01-01-2011 tot 01-09-2021.
Bestuurder
Van 01-01-2003 tot 01-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:727

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:726

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:728

Lezen
ECLI:NL:PHR:2017:537

Lezen
ECLI:NL:RBNHO:2016:10681

Lezen
ECLI:NL:PHR:2016:677

Lezen
ECLI:NL:HR:2015:2680

Lezen
ECLI:NL:HR:2015:1800

Lezen
ECLI:NL:HR:2014:711

Lezen
ECLI:NL:PHR:2013:1537

Lezen