Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C.A. Joustra

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-09-2014.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-08-2014.
Senior raadsheer
Van 01-01-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 19-09-2002 tot 31-12-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-06-2000 tot 29-12-2005.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-1999 tot 18-09-2002.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 21-09-2001 tot 18-09-2002.

Nevenbetrekkingen

Vice voorzitter van de Commissie van Beroep
Gestart op 01-01-2013.
Medewerker
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1046

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:478

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:117

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:18

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2743

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2478

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2075

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1930

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1797

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:1758

Lezen