Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.F. Claessens

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2011.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2009 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-11-2004 tot 31-12-2010.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-2000 tot 31-10-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-03-2004 tot 31-10-2004.

Nevenbetrekkingen

Lid Redactie periodiek Rechtspraak Sociale Verzekering
Gestart op 01-12-2011.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1907

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1864

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1784

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1783

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1708

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1710

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1709

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1698

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1561

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1573

Lezen