Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.T.F.M. van Krieken LL.M.

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2017 tot 30-06-2020.
Raadsheer
Van 01-02-2014 tot 31-12-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-02-2014 tot 27-09-2016.
Officier van Justitie
Van 01-01-2013 tot 31-01-2014.
Officier van Justitie
Van 01-11-2001 tot 31-12-2012.
Officier van Justitie
Van 19-04-1994 tot 31-10-2001.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 19-04-1993 tot 18-04-1994.

Nevenbetrekkingen

Lid van de commissie van Stadionverboden
Gestart op 01-12-2012.
Docent
Gestart op 01-09-2010.
Lid van de Wetenschappelijke Commissie
Gestart op 01-11-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.