Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.J. De Vries

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2018.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-04-2013 tot 30-06-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-02-2005 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 01-11-2000 tot 31-01-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 25-11-1999 tot 31-10-2000.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter bestuur
Gestart op 01-01-2022.
Docent
Gestart op 01-01-2015.
Docent
Gestart op 19-06-2013.
Senior onderzoeker aan het Onderzoekscentrum voor Onderneming en Recht, Faculteit der Rechtsgeleerdheid
Gestart op 01-08-2012.
Auteur en redacteur van enkele publicaties van Kluwer BV
Gestart op 25-11-1999.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-06-2015 tot 01-07-2016.
Lid Kerkenraad
Van 08-09-2013 tot 01-07-2016.
Freelance mediator
Van 01-07-2012 tot 01-01-2017.
Hoofddocent
Van 01-01-2015 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:1307

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2021:2599

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8272

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5692

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5706

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5441

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4622

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4664

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4647

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4393

Lezen