Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.D. Hoekstra

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-02-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 15-10-2018 tot 31-01-2021.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2010 tot 14-10-2018.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid met juridische achtergrond
Gestart op 01-12-2018.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.