Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. D. Hardonk-Prins

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-05-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-05-2013 tot 30-04-2019.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2013 tot 30-04-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2017 tot 30-04-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 30-04-2013.
Gerechtsauditeur
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Gerechtsauditeur
Van 01-05-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-05-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-01-2015 tot 31-12-2021.
Voorzitter klachtencommissie
Van 01-01-2014 tot 31-12-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1983

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1947

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1950

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1804

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1806

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1809

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1661

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1662

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1670

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1658

Lezen