Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. E.J.M. Driessen

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 27-04-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 26-04-2021.
Rechter
Van 01-09-2010 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-09-2009 tot 31-08-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2009 tot 31-08-2010.

Nevenbetrekkingen

Lid kascommissie + lid continuiteitscommissie
Gestart op 01-09-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Cursusleider
Van 01-09-2018 tot 01-01-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBLIM:2014:11500

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2014:9107

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2014:7823

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2014:7846

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2014:7018

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2013:BZ3897

Lezen
ECLI:NL:RBMAA:2012:BY3171

Lezen
ECLI:NL:RBMAA:2010:BL5442

Lezen
ECLI:NL:RBMAA:2011:BT8383

Lezen
ECLI:NL:RBMAA:2011:BR1157

Lezen