Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.M.P. Drijkoningen

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 14-06-2021.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 13-06-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-03-2009 tot 31-12-2010.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-03-2009 tot 16-09-2009.
Raadsheer
Van 30-01-2002 tot 28-02-2009.
Lid
Van 01-08-2005 tot 01-08-2008.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-09-1995 tot 26-05-2002.
Lid
Van 20-08-1991 tot 30-01-2002.
Lid
Van 20-08-1991 tot 29-01-2002.
Vice-president
Van 01-01-2002 tot 29-01-2002.
Kantonrechter
Van 18-07-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-04-1995 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 11-04-1995 tot 31-12-2001.
Rechter
Van 20-05-1989 tot 17-07-1995.
Gerechtsauditeur
Van 15-04-1988 tot 19-05-1989.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-03-1982 tot 14-04-1988.

Nevenbetrekkingen

Vertrouwenspersoon
Gestart op 01-02-2017.
Afdoening klachten consumenten
Gestart op 05-02-2016.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Landelijke Selectiecommissie voor rechters en raadsheren
Van 01-10-2017 tot 01-10-2020.
Vertrouwenspersoon
Van 01-02-2017 tot 01-03-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2022:2314

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2022:180

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:5869

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2018:370

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:9433

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:8199

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:6959

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:5855

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:5692

Lezen
ECLI:NL:RBLIM:2017:1419

Lezen