Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.C.E. Winfield

Beroepsgegevens

Lid
Gestart op 01-08-2012.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-10-2018 tot 31-07-2021.
Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 30-09-2018.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-07-2007 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 06-09-1996 tot 30-06-2007.
Gerechtsauditeur
Van 18-04-1995 tot 05-09-1996.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-05-1995 tot 05-09-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOBR:2018:3071

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:3070

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:3042

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:3043

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:3041

Lezen
ECLI:NL:RBOBR:2018:2921

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2018:13

Lezen
ECLI:NL:OGEAA:2018:78

Lezen
ECLI:NL:OGEAA:2018:77

Lezen
ECLI:NL:OGAACMB:2018:8

Lezen