Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. D.Y.A. van Meersbergen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-04-2017 tot 30-09-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-07-2017 tot 30-09-2019.

Nevenbetrekkingen

Lid redactie en auteur van studieboek gezondheidsrecht
Gestart op 01-07-2021.
SER
Gestart op 01-10-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Redactielid Tijdschrift Zorg & recht in Praktijk
Van 01-07-2013 tot 01-01-2017.
Plaatsvervangend voorzitter klachtencommissie ziekenhuis De Gelderse Vallei
Van 01-01-2013 tot 01-01-2017.
Secretaris Tuchtcollege
Van 01-06-2012 tot 01-01-2017.
Lid commissie van Beroep Nederlandse Vereniging voor Anesthesie
Van 01-06-2010 tot 01-01-2017.
Lid Commissie Ethiek en Recht
Van 01-06-2009 tot 01-01-2017.
Bestuurslid
Van 15-03-2010 tot 20-04-2018.
OM-stage (met buitengewoon verlof)
Van 01-07-2019 tot 30-09-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2018:3730

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3731

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3704

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:3708

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:2105

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2018:1289

Lezen