Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. R.C.J. Galle

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 12-09-2002 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Lid van Bestuur
Gestart op 29-06-2009.
Lid Bestuur
Gestart op 01-06-2007.
Lid Bestuur
Gestart op 01-06-2007.
Voorzitter Adviescommissie Gedragscode ZLTO
Gestart op 01-06-2007.
Hoogleraar Organisatie van de onderneming
Gestart op 16-08-2004.
Arbiter
Gestart op 01-01-2002.
Lid raad van commissarissen
Gestart op 01-01-2002.
Voorzitter Raad van Commisarissen
Gestart op 01-01-2002.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.