Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.dr.mr. M.W.C. Feteris

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-11-2020.

Historische beroepsgegevens

President
Van 01-11-2014 tot 31-10-2020.
Raadsheer
Van 01-09-2008 tot 31-03-2013.
Vice-president
Van 01-04-2013 tot 31-10-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 21-04-1994 tot 01-09-2008.

Nevenbetrekkingen

Lid Justice Leadership Group
Gestart op 05-10-2020.
Adjunct Professor
Gestart op 30-07-2020.
Vice-voorzitter Advisory Panel of Experts on Candidates for Election as Judge to the ECHR
Gestart op 01-07-2020.
Lid Comité van Aanbeveling
Gestart op 21-09-2015.
Staatsraad in buitengewone dienst
Gestart op 01-03-2011.
Lid van de algemene bestuursraad
Gestart op 01-01-2003.
Hoogleraar formeel belastingrecht
Gestart op 01-09-1994.
Directeur
Gestart op 01-04-1991.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Commissie rechtseenheid bestuursrecht
Van 24-12-2015 tot 19-08-2016.
Lid Comité van Aanbeveling
Van 20-09-2016 tot 04-01-2017.
Bestuurslidmaatschap wetenschappelijke stichting (toekenning bijzondere leerstoelen)
Van 01-05-2008 tot 01-07-2019.
Lid Committee of Honorary Patrons
Van 19-02-2015 tot 01-01-2020.
Lid Advisory Panel of Experts on Candidates for Election as Judge to the European Court of Human Rights
Van 01-07-2017 tot 01-07-2020.
Bestuurslid
Van 01-01-2017 tot 01-11-2020.
Lid Comité van Aanbeveling
Van 10-10-2016 tot 01-11-2020.
Lid Comité van Aanbeveling
Van 11-02-2016 tot 01-11-2020.
Lid Comité van Aanbeveling
Van 03-11-2015 tot 01-11-2020.
Lid maatschappelijke adviesraad instituties
Van 12-01-2015 tot 01-11-2020.
Beschermheer
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Co-Chairman
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Lid Comité van Aanbeveling
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Lid Raad van Advies
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Lid Raad van Advies
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Member
Van 01-11-2014 tot 01-11-2020.
Directeur
Van 27-02-2017 tot 28-03-2021.
Voorzitter
Van 01-01-2020 tot 01-07-2021.
Voorzitter van de redactie Fiscaal Weekblad FED
Van 01-01-2011 tot 01-07-2021.
Lid redactie boekenserie serie Fiscale Monografieën
Van 01-02-1994 tot 01-07-2021.
Lid Adviesraad Montaigne Centrum
Van 01-06-2017 tot 16-02-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:767

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:768

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:766

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:752

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:638

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:640

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:526

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:423

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:422

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:442

Lezen