Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.C.J. van Dooijeweert

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-09-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 06-09-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2015 tot 31-08-2021.
Senior rechter A
Van 01-01-2013 tot 31-08-2015.
Senior rechter A
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Coördinerend vice-president
Van 01-08-2008 tot 31-12-2010.
Vice-president
Van 30-01-2002 tot 31-07-2008.
Sectorvoorzitter
Van 01-01-2005 tot 07-07-2008.
Coördinerend vice-president
Van 10-08-1998 tot 29-01-2002.
Rechter-plaatsvervanger
Van 29-01-1992 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-06-1991 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 02-03-1992 tot 09-08-1998.
Ondervoorzitter
Van 14-11-1988 tot 30-06-1992.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 28-10-1987 tot 13-11-1988.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-1987 tot 27-10-1987.
Plaatsvervangend griffier
Van 04-11-1986 tot 30-03-1987.

Nevenbetrekkingen

Lid Raad van Advies
Gestart op 01-01-2021.
Bestuurslid
Gestart op 01-07-2019.
Voorzitter Jury Componist des Vaderlands
Gestart op 01-06-2018.
Voorzitter
Gestart op 21-10-2014.

Historische nevenbetrekkingen

Lid / member
Van 01-03-2016 tot 01-04-2019.
Lid externe adviesraad
Van 01-07-2019 tot 01-01-2021.
Lid Raad van Advies
Van 01-03-2017 tot 01-03-2021.
Plaatsvervangend lid
Van 01-04-2019 tot 01-09-2021.
Lid Advisory board
Van 01-06-2018 tot 01-09-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:5811

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:14700

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13249

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12840

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:12849

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:10948

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:7921

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:7919

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:7920

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:6612

Lezen