Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S. Rezel

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 10-07-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Medewerker FJR(redactie)
Gestart op 01-09-2020.
Bestuurslid / Penningmeester
Gestart op 01-07-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHAMS:2018:2097

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5792

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4019

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2090

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1267

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1120

Lezen
ECLI:NL:GHAMS:2018:271

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11085

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:10104

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:8535

Lezen