Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.F.M.Q. Beukers-van Dooren

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2017.
Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-04-2022.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 01-01-2017.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-09-2007 tot 31-12-2012.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2007 tot 31-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-12-2004 tot 01-09-2007.
Raadsheer
Van 30-01-2002 tot 31-08-2007.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 24-01-2000 tot 29-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-01-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Plv. Lid
Van 10-07-2013 tot 01-01-2017.
Medewerker
Van 01-01-2000 tot 01-01-2017.
Scriptiebegeleider masteropleiding belastingadviseurs
Van 09-09-2013 tot 01-01-2019.
Incidenteel docent cursus procesvoering aan de Stichting Opleiding Belastingadviseurs
Van 01-01-2009 tot 01-01-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:679
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:667
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:674
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:673
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:677
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:672
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:669
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:676
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:670
29-04-2022
ECLI:NL:HR:2022:680
29-04-2022