Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. F.H.W. Teekman

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-05-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-04-2013 tot 30-04-2021.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter
Van 01-02-2001 tot 31-12-2012.
Officier van Justitie
Van 01-06-1993 tot 31-01-2001.
Plaatsvervangend-officier van Justitie
Van 01-06-1992 tot 31-05-1993.

Nevenbetrekkingen

Lid klachtencommissie
Gestart op 01-01-2005.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2018:2195
26-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:2197
26-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1902
05-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1895
05-06-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1718
22-05-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1720
22-05-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1635
15-05-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1449
01-05-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1337
24-04-2018
ECLI:NL:RBOVE:2018:1172
10-04-2018