Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.dr.mr. F.G.H. Kristen

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-11-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 18-08-2009 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 18-05-2005 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Hoogleraar strafrecht
Gestart op 01-03-2008.
Redacteur
Gestart op 01-01-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2011:BS8967
05-04-2013
ECLI:NL:GHSHE:2011:BS8968
05-04-2013
ECLI:NL:GHSHE:2010:BM6768
05-04-2013
ECLI:NL:GHSHE:2011:BS8969
05-04-2013
ECLI:NL:RBDOR:2010:BL3748
05-04-2013
ECLI:NL:RBDOR:2010:BL3745
05-04-2013