Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. H. de Hek

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-02-2011 tot 31-12-2012.
Raadsheer
Van 01-04-2008 tot 31-01-2011.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 05-04-2006 tot 31-03-2008.
Rechter
Van 07-12-2001 tot 31-03-2008.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-04-2021.
Redacteur SDU Commentaar Vermogensrecht
Gestart op 01-01-2021.
Redacteur AP
Gestart op 01-01-2019.
Plaatsvervangend lid-jurist
Gestart op 15-06-2017.
Lid jurist rechtspraakcommissie
Gestart op 01-07-2016.
Plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 01-07-2016.
Docent
Gestart op 01-01-2015.
Docent
Gestart op 01-07-2014.
Docent
Gestart op 01-07-2011.
Voorzitter
Gestart op 01-06-2009.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-11-2004 tot 31-12-2016.
Lid
Van 01-11-2001 tot 31-12-2016.
Redacteur TLP
Van 01-01-2016 tot 31-12-2018.
Voorzitter klachtencommissie
Van 01-04-2012 tot 31-12-2018.
Lid
Van 01-01-1998 tot 31-12-2018.
Docent
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Plaatsvervangend lid
Van 01-05-2009 tot 31-12-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2021:8147

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:8142

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:7390

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5894

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5907

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5906

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5943

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5914

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5936

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:5400

Lezen