Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.C. Schirmeister

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 07-05-2003 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 09-06-2000 tot 06-05-2003.
Rechter
Van 18-03-2002 tot 30-09-2002.

Nevenbetrekkingen

Bestuurder/beschermheer
Gestart op 01-01-2001.
Docent
Gestart op 01-01-2001.
Examinator en beoordelaar van examens
Gestart op 01-01-2001.
Lid juridische adviescommissie
Gestart op 01-01-2001.
Medewerker notarieel spreekuur
Gestart op 01-01-2001.
Medewerker uitgave jurisprudentie nieuw BW
Gestart op 01-01-2001.
Redacteur rechtshulp
Gestart op 01-01-2001.
Vice-voorzitter college van beroep voor de examens
Gestart op 01-01-2001.
Voorzitter
Gestart op 01-01-2001.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2014:8873

Lezen
ECLI:NL:RBMAA:2012:BY3180

Lezen
ECLI:NL:RVS:2012:BW3904

Lezen
ECLI:NL:RBSHE:2011:BR3364

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2011:BU6205

Lezen
ECLI:NL:RVS:2011:BQ1038

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2010:BX5586

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2012:BW5744

Lezen