Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. F.A. Mulder

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2006 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 06-09-2002 tot 31-08-2006.

Nevenbetrekkingen

Deskundige
Gestart op 18-05-2017.
Vaste annotator
Gestart op 01-01-2015.
Docentschap en examinator
Gestart op 18-05-2012.
Secretaris
Gestart op 25-08-2011.
Eigenaar
Gestart op 18-04-2011.
Onafhankelijk voorzitter diverse adviescommissies
Gestart op 01-01-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-01-2010 tot 24-05-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBROT:2022:1885

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1884

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1897

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1895

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1899

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1883

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1886

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1894

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1882

Lezen
ECLI:NL:RBROT:2022:1888

Lezen