Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. F.E. Roll

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-05-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 30-04-2013.
Rechter
Van 01-04-2007 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-04-2006 tot 31-03-2007.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-2005 tot 31-03-2007.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-2002 tot 31-05-2005.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter voorzitter Bezwaar- en adviescollege
Van 05-03-2021 tot 05-03-2021.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2015:1184
07-04-2015
ECLI:NL:RBOBR:2015:1490
19-03-2015