Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.M.K.J. Steketee

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-01-2017 tot 31-03-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2017 tot 31-03-2019.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2018 tot 01-07-2018.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-08-2016 tot 01-08-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2018:3116

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2964

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:2899

Lezen