Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr.dr. J.J.A. Kooijman

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-05-2021.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-01-2006 tot 30-04-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 22-07-2004 tot 31-12-2005.
Rechter
Van 01-09-2003 tot 31-12-2005.
Rechter
Van 06-02-2001 tot 31-08-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 17-08-1992 tot 05-02-2001.

Nevenbetrekkingen

Lid van kascontrolecommissie
Gestart op 01-01-2020.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1918
28-06-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1681
08-06-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1504
22-05-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1503
22-05-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1200
20-04-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1096
12-04-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1091
12-04-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:1090
12-04-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:973
05-04-2018
ECLI:NL:CRVB:2018:923
29-03-2018