Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.B.A.P.M. Ficq

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-07-2016.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer
Van 01-06-2014 tot 30-06-2016.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-05-2014.
Raadsheer
Van 01-09-2010 tot 31-12-2012.
Sectorvoorzitter
Van 01-08-2007 tot 31-08-2010.
Vice-president
Van 01-01-2005 tot 31-07-2007.
Rechter
Van 07-03-2001 tot 31-12-2004.
Gerechtsauditeur
Van 01-07-1999 tot 06-03-2001.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Kroonlid
Van 01-09-2013 tot 01-09-2018.
Docent/Trainer
Van 01-01-2015 tot 01-03-2019.
Docent
Van 09-11-2018 tot 17-11-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:4768

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3586

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1683

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:1682

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2021:9265

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4247

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4246

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4248

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1866

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1314

Lezen