Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr.dr. R.J.B. Schutgens

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 08-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 10-09-2013 tot 31-12-2019.

Nevenbetrekkingen

Vice voorzitter
Gestart op 01-06-2018.
Redacteur tijdschrift Overheid & Aansprakelijkheid
Gestart op 01-09-2017.
Redacteur Rechtsgeleerd Magazijn Themis
Gestart op 01-03-2014.
Bestuurslid juridisch (lezingen) genootschap
Gestart op 01-06-2011.
Annotator
Gestart op 01-01-2011.
Docent post academisch onderwijs
Gestart op 01-09-2010.
Annotator Jurisprudentie Bestuursrecht
Gestart op 01-01-2010.
Bestuurslid
Gestart op 01-02-2008.

Historische nevenbetrekkingen

Lid bezwaarschriftencommissie
Van 01-01-2014 tot 01-06-2018.
Secretaris
Van 01-08-2011 tot 01-09-2018.
Lid adviescommissie geschillen WHW
Van 15-10-2014 tot 15-10-2018.
Bestuurslid
Van 01-06-2011 tot 31-12-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2021:2374

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:2491

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1492

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2018:1367

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:4852

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2016:4181

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:7692

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:7283

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:7101

Lezen
ECLI:NL:RBGEL:2015:5655

Lezen